Pomoc drogowa oraz wynajem lawety Lublin

Nasza firma oferuje pomoc drogową oraz wynajem lawet i autolawet w Lublinie oraz holowanie pojazdów na obszarze Polski i całej Unii Europejskiej.

Oferujemy holowanie i transport min. pojazdów osobowych, dostawczych oraz maszyn budowlanych. Z racji położenia siedziby naszej firmy terenem naszego działania jest przede wszystkim Lublin i jego najbliższe okolice jak Świdnik, Zamość Chełm, Łęczna, Puławy, Kraśnik.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, jesteśmy doświadczonym warsztatem samochodowy Dakro Bosch Car Service oraz posiadamy auta zastępcze, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę związaną z naprawą i holowaniem swojego pojazdu.

Oferujemy konkurencyjne ceny i samochód zastępczy na czas naprawy.
Wykonujemy także kompleksowe naprawy powypadkowe, diagnostykę komputerową, mechanikę i przeglądy samochodowe, montujemy i naprawiamy klimatyzację, a także oferujemy serwis opon.

Pomoc drogowa, holowanie pojazdów

Dowóz paliwa

zmiana koła na drodze lub dostarczenie do wulkanizacji

Awaryjny rozruch auta

W czy możemy jeszcze pomóc?

Awaria samochodu: Najczęstszym problemem, z którym borykają się właściciele aut, jest nagła awaria samochodu z powodu problemu z akumulatorem. Akumulator może wydawać się idealny w momencie rozpoczęcia podróży, ale może sprawiać problemy po pewnym czasie jazdy. Może się to zdarzyć z różnych powodów, takich jak ekstremalny klimat, utrata wody, brak regularnej konserwacji itp. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy drogowej, która zapewnia usługę szybkiego rozruchu akumulatora w razie potrzeby. 

Zapasowe kluczyki: Może się zdarzyć, że klient zatrzaśnie kluczyk w samochodzie i auto zostanie automatycznie zablokowany. W takiej sytuacji klient nie może uruchomić samochodu, ponieważ jego samochód jest zamknięty, a kluczyk znajduje się w samochodzie. W ramach pomocy drogowej firma Dakro oferuje odbiór i dostarczenie zapasowych kluczyków lub odblokowanie samochodu z pomocą technika.

Przebita opona: Każdy właściciel samochodu mógł przynajmniej raz zetknąć się z przebitą oponą podczas jazdy. Dzieje się tak, gdy jeździsz po dziurawej drodze lub w terenie i może sprawić duże kłopoty, jeśli nie wiesz, jak wymienić oponę na zapasową lub po prostu masz problem z demontarzem koła. Oferujemy wymianę przebitej opony na zapasową z pomocą techników.

Awaria samochodu może nastąpić z dowolnego powodu i czasami może wymagać naprawy tylko w profesjonalnym serwisie samochodowym. W takiej sytuacji bardzo trudno jest klientowi dotrzeć z pojazd do pobliskiego warsztatu. W takiej sytuacji w ramach pomocy drogowej firma Dakro proponuje odholowanie pojazdu do na przykład naszego warsztatu.

Cennik usług

Cały Lublin dojazdGRATIS!
Holowanie samochodu osobowego na terenie Lublinaod 120 zł
Holowanie samochodu dostawczegood 150 zł
Holowanie w trasieod 1,8 zł/km
Zmiana kołaod 90 zł
Wypompowywanie paliwa150 zł

 

© Copyright 2021 | Dakro

Logotyp Bosch Serwis Lublin