Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną PRZEGLĄD JESIENNY

Jesień coraz bardziej widać za oknem więc czas na przygotowanie naszych aut do sezonu jesienno-zimowego.
Specjalnie z myślą o naszych Klientach firma DAKRO SERWIS przygotowała kompleksowy usługę sprawdzenia podstawowych 27 elementów, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort jazdy.
Nasi pracownicy sprawdzą Państwa auta po kątem poprawnego poziomu płynów eksploatacyjnych, oświetlenia, stanu ogumienia oraz podwozia.

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym serwisie – sugerujemy kontakt telefoniczny w celu umówienia się na konkretną godzinę przeglądu.

PROMOCYJNA CENA: 49 zł

W sezonie jesiennym trzeba pamiętać o bezpieczeństwie na drodze. Pogoda będzie miała dla nas wiele niespodzianek. Dlatego zapraszamy do autoryzowanych warsztatów samochodowych Bosch Car Service na akcję #PrzeglądJesienny.

Wykorzystując sprzęt diagnostyczny marki Bosch, nasi specjaliści sprawdzą w Waszym samochodzie wszystkie elementy, które związane są z bezpieczeństwem jazdy. Bez względu na to, co przyniesie jesień, będziecie mieć pełną ochronę na drodze.

Czy wiesz że:

– Przy niekorzystnej pogodzie niemal zawsze wydłuża się czas reakcji kierowcy na niespodziewane zdarzenia

– Mokra lub oblodzona nawierzchnia może wydłużyć drogę hamowania od 30 do 100%

– Aby odpowiednio zadziałał w samochodzie system ABS, niezbędne są wysokiej jakości i oczywiście w pełni sprawne klocki i tarcze hamulcowe. Bez nich systemy wspomagania kierowcy mogą zadziałać niewystarczająco.

– System ESP, do właściwej pracy, również wymaga wysokiej jakości elementów hamujących.

– Pełna diagnoza sprawności układu hamowania oraz systemów wspomagania kierowcy wymagają odpowiedniego sprzętu, najlepiej od ich producenta.

We własnym zakresie sprawdź co najmniej:

Jeśli nie możesz skorzystać z naszej akcji promocyjnej #PrzeglądJesienny, to we własnym zakresie, jeszcze przed sezonem jesiennym sprawdź co najmniej:

– Stan klocków hamulcowych

– Stan techniczny wycieraczek

– Sprawność świateł (żarówek)

Jednak pamiętaj, iż całościowy system bezpieczeństwa jazdy we współczesnym samochodzie to znacznie więcej komplementarnych elementów i podzespołów, które należy sprawdzać w profesjonalnym warsztacie samochodowym.

© Copyright 2021 | Dakro