Test amortyzatorów i hamulców w Lublinie

Mechanika pojazdowa | BanerDakro Bosch service badanie amortyzatorów i hamulców wykonujemy w Lublinie standardowo w ramach usługi: badania techniczne (przeglądy rejestracyjne). Test amortyzatorów i hamulców proponujemy także jako odrębną usługę poza wymaganymi przeglądami rejestracyjnymi. Wykorzystujemy najnowszą linię diagnostyczną firmy BOSCH BEISSBARTH SL640 z odpowiednimi certyfikatami dopuszczającym do pracy na STACJI KONTROLI POJAZDÓW. Badamy pojazdy dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t również auta z napędem 4×4.

pasek odddzielający strona www

Wykonujemy następujące czynności:

Badanie amortyzatorów. Badanie przebiega automatycznie, przez włączenie kolejno lewej i prawej płyty pomiarowej symulującej jazdę po nierównościach drogi stan badanych amortyzatorów przedstawiony jest na ekranie monitora w postaci graficznej i cyfrowej. Klient otrzymuje wydruk komputerowy z wynikami pomiaru przedstawionymi w postaci graficznej i cyfrowej. Skuteczność amortyzatorów określona jest w %.

– Badanie hamulców. Po najechaniu kołami na rolki następuje automatyczne uruchomienie urządzenia. W trakcie badania mierzone są:

– opór toczenia kół,

– średnia siła hamowania,

– maksymalna siła hamowania,

– skuteczność działania hamulca ręcznego,

– siła nacisku na pedał hamulcowy,

– bicie tarcz hamulcowych i bębnów.

 

Przy każdym badaniu klient otrzymuje wydruk komputerowy z wynikami pomiaru przedstawionymi w postaci graficznej i cyfrowej.

Test amortyzatorów i hamulców Lublin

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług

© Copyright 2021 | Dakro

Logotyp Bosch Serwis Lublin