Diagnostyka komputerowa, kasowanie błędów

diagnostyka komputerowa kasowanie błędów Lublin

Dziś praktycznie wszystkie samochody jeżdżących po naszych drogach wyposażone są w specjalne komputery pokładowe, które dostarczają kierowcy wielu informacji o stanie technicznym pojazdu oraz  między innymi alarmują o wystąpieniu usterki bądź błędu silnika. Czasami jednak nie są to konkretne usterki, a ogólna informacja, że wystąpił błąd któregoś z układów. W takiej sytuacji należy udać się do serwisu samochodowego i podłączyć auto pod komputer z odpowiednim komputerem i oprogramowaniem by sprawdzić, co się stało. Taką usługę można wykonać w Naszym serwisie diagnostycznym. Oprogramowanie oraz urzadzenia diagnostyczne, które posiadamy bez problemów zbadają podzespoły w Twoim samochodzie:

– układ wtrysku paliwa (silniki benzynowe i diesla)

– system bezpieczeństwa ABS, SRS, ASR, ESP, EPC itp.

– sterownik silnika

– sterownik automatycznej skrzyni biegów

– układ klimatyzacji (m.in. Climatronic)

– poduszek powietrznych AIR BAG

– układów i modułów komfortu tj. centralnego zamka, elektrycznych lusterek, podgrzewanych foteli, szyb elektrycznych i szyberdachów)

– immobilisera

– alarmu samochodowego

– magistrali CAN

– układu wspomagania parkowania (czujników parkowania m.in. Parktronic)

kasowanie inspekcji serwisowych

– pozostałych systemów elektronicznych w samochodach osobowych i dostawczych.

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie firmy Bosch: BOSCH KTS 540 bezprzewodowy tester diagnostyczny

Tester diagnostyczny Bosch KTS 540, FSA 760 i oprogramowaniu firmy Bosch ESI TRONIC 2.0 ze wszystkimi rozszerzeniami. Dzięki temu jesteśmy w stanie ustalić przyczynę każdej usterki zarejestrowanej przez producentów pojazdów w bazie błędów i usterek i skasować pojawiający się błąd. Co kwartał aktualizujemy bazy danych producentów wszystkich marek. Dzięki temu możemy zaproponować klientom jakość obsługi autoryzowanej stacji poszczególnych marek.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług

© Copyright 2021 | Dakro